GREITAI RODYSIME:

NESENIAI RODĖME:

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs Tauragės „Fortūna – Agava“

sausio 11 d., 20:00 val.

Europos moterų krepšinio lyga: Vilniaus „Kibirkštis“ vs „Amsterdam Angels“

sausio 10 d., 18:00 val.

Europos moterų krepšinio lyga: Minsko „Horizont“ vs Maskvos „Dynamo“

sausio 10 d., 15:00 val.

Europos moterų krepšinio lyga: Maskvos „Dynamo“ vs Vilniaus „Kibirkštis“

sausio 09 d., 19:30 val.

Europos moterų krepšinio lyga: „Amsterdam Angels“ vs Minsko „Horizont“

sausio 09 d., 16:30 val.

Xiaomi Christmas Cup 2018: U16 finalas: Lietuvos U15 rinktinė vs Tsmoki Minsk

2018 gruodžio 30 d., 14:00 val.

Xiaomi Christmas Cup 2018: U16 kova dėl 3-osios vietos: KM „Tornado“ vs Trinta Moscow

2018 gruodžio 30 d., 12:40 val.

Xiaomi Christmas Cup 2018: U14 finalas: V. Knašiaus KM vs KM „Tornado“

2018 gruodžio 30 d., 10:40 val.

Xiaomi Christmas Cup 2018: U14 kova dėl 3-osios vietos: Biržų SC vs Rygos DSN

2018 gruodžio 30 d., 09:20 val.

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs Kretingos „Kretinga“

2018 gruodžio 08 d., 15:00 val.

Lietuvos tinklinio čempionatas: Kauno „RIO-Startas“ vs Marijampolės „Sūduva“

2018 gruodžio 02 d., 13:00 val.

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs Ukmergės „Olimpas“

2018 gruodžio 01 d., 15:00 val.

Lietuvos tinklinio čempionatas: Klaipėdos „Amber Queen“ vs Kauno „RIO-Startas“

2018 lapkričio 10 d., 15:30 val.

Lietuvos tinklinio čempionatas: Kauno „RIO-Startas“ vs Šiaulių „Elga Master Idea-SM Dubysa“

2018 lapkričio 04 d., 13:00 val.

KTML Rudens „Sportturas“ taurė: Vitameda vs Kauno TPmC

2018 spalio 25 d., 20:30 val.

KTML Rudens „Sportturas“ taurė: LSMU vs Blokada

2018 spalio 25 d., 19:00 val.

Moterų „Dailiosios“ lygos finalas: KTU vs LSMU

2018 gegužės 15 d., 20:00 val.

Moterų „Dailiosios“ lygos kova dėl 3-osios vietos: La Vita Volley vs LSU

2018 gegužės 15 d., 18:30 val.

Aukščiausios A lygos finalas: RIO Arena vs Marito

2018 gegužės 11 d., 20:00 val.

Aukščiausios A lygos kova dėl 3-osios vietos: Alytaus „Dzūkija“ vs KSM Startas ‒ RIO Arena

2018 gegužės 11 d., 18:30 val.

A lyga: DNC ‒ Sporto fėja vs Kauno TPMC

2018 gegužės 10 d., 20:30 val.

A lyga: Akademija vs Kauno autobusai

2018 gegužės 10 d., 19:00 val.

Basketnews.lt Lietuva finalas: Kauno Jono Jablonskio gimnazija vs Plungės „Saulės“ gimnazija

2018 gegužės 09 d., 14:30 val.

Basketnews.lt Lietva kova dėl 3-osios vietos: Prienų „Žiburio“ gimnazija vs Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija

2018 gegužės 09 d., 13:00 val.