NESENIAI RODĖME:

Lietuvos tinklinio čempionatas: Klaipėdos „Amber Queen“ vs Kauno „RIO-Startas“

lapkričio 10 d., 15:30 val.

Lietuvos tinklinio čempionatas: Kauno „RIO-Startas“ vs Šiaulių „Elga Master Idea-SM Dubysa“

lapkričio 04 d., 13:00 val.

KTML Rudens „Sportturas“ taurė: Vitameda vs Kauno TPmC

spalio 25 d., 20:30 val.

KTML Rudens „Sportturas“ taurė: LSMU vs Blokada

spalio 25 d., 19:00 val.

Moterų „Dailiosios“ lygos finalas: KTU vs LSMU

gegužės 15 d., 20:00 val.

Moterų „Dailiosios“ lygos kova dėl 3-osios vietos: La Vita Volley vs LSU

gegužės 15 d., 18:30 val.

Aukščiausios A lygos finalas: RIO Arena vs Marito

gegužės 11 d., 20:00 val.

Aukščiausios A lygos kova dėl 3-osios vietos: Alytaus „Dzūkija“ vs KSM Startas ‒ RIO Arena

gegužės 11 d., 18:30 val.

A lyga: DNC ‒ Sporto fėja vs Kauno TPMC

gegužės 10 d., 20:30 val.

A lyga: Akademija vs Kauno autobusai

gegužės 10 d., 19:00 val.

Basketnews.lt Lietuva finalas: Kauno Jono Jablonskio gimnazija vs Plungės „Saulės“ gimnazija

gegužės 09 d., 14:30 val.

Basketnews.lt Lietva kova dėl 3-osios vietos: Prienų „Žiburio“ gimnazija vs Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija

gegužės 09 d., 13:00 val.

Basketnews.lt Lietuva pusfinalis: Panevėžio R. Sargūno SG vs Plungės „Saulės“ gimnazija

gegužės 09 d., 11:30 val.

Basketnews.lt Lietuva pusfinalis: Prienų „Žiburio“ gimnazija vs Kauno Jono Jablonskio gimnazija

gegužės 09 d., 10:00 val.

Basketnews.lt Lietuva Mažosios taurės finalas: Druskininkų „Ryto“ gimnazija vs Skaudvilės gimnazija

gegužės 08 d., 14:00 val.

Basketnews.lt Lietuva Mažosios taurės kova dėl 3-osios vietos: Vilkijos gimnazija vs Babtų gimnazija

gegužės 08 d., 13:00 val.

Basketnews.lt Lietuva Mažosios taurės pusfinalis: Babtų gimnazija vs Skaudvilės gimnazija

gegužės 08 d., 11:30 val.

Basketnews.lt Lietuva Mažosios taurės pusfinalis: Druskininkų „Ryto“ gimnazija vs Vilkijos gimnazija

gegužės 08 d., 10:00 val.

Įmonių lyga: Omega vs Kauno technologijos universitetas

gegužės 06 d., 16:30 val.

Įmonių lyga: Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Plastena

gegužės 06 d., 15:00 val.

B lyga: Advokatų kontora „Konsus“ vs ICE

gegužės 05 d., 19:30 val.

B lyga: BC „Amber Grill“ vs R2P Sport ‒ S/M

gegužės 05 d., 18:00 val.

Įmonių lyga: Hipocredit.lt vs Rapala

gegužės 03 d., 20:30 val.

Įmonių lyga: Hidraulinės sistemos vs RVG baldai

gegužės 03 d., 19:00 val.