NESENIAI RODĖME:

Moksleivių krepšinio lyga: Kauno KM „Žalgiris“ II vs Sostinės KM I ‒ „Drakonai“

gegužės 25 d., 17:15 val.

Moksleivių krepšinio lyga: Kauno KM „Žalgiris“ I vs V. Knašiaus KM

gegužės 25 d., 15:15 val.

Moksleivių krepšinio lyga: V. Knašiaus KM vs Utenos DSC

gegužės 25 d., 13:00 val.

Moksleivių krepšinio lyga: Kauno KM „Žalgiris“ I vs Panevėžio KKSC ‒ KK „Liepa“

gegužės 25 d., 11:00 val.

SELL Student Games Kaunas 2019: Vytauto Didžiojo universietas vs Kauno technologijos universitetas

gegužės 19 d., 14:30 val.

SELL Student Games Kaunas 2019: Lietuvos sporto universitetas vs Rīgas Stradiņa universitāte

gegužės 19 d., 12:40 val.

SELL Student Games Kaunas 2019: Opening Ceremony

gegužės 17 d., 19:00 val.

Kauno krepšinio 30+ lyga: DNC prekyba vs Sporto manija

balandžio 27 d., 18:00 val.

Kauno krepšinio 30+ lyga: LSMU vs Šilainiai

balandžio 27 d., 16:30 val.

Kauno tinklinio mėgėjų C lyga: Vitameda vs Sporto fėja

balandžio 22 d., 20:00 val.

Kauno tinklinio mėgėjų C lyga: Kazlų Rūdos „Jotvingis“ vs LSMU

balandžio 22 d., 18:30 val.

Kauno krepšinio įmonių lyga: Hipocredit.lt vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas

balandžio 20 d., 16:45 val.

Kauno krepšinio įmonių lyga: Modernita vs TransUnion

balandžio 20 d., 15:15 val.

„TopSport“ Lietuvos tinklinio I lyga: Kauno „Marito“ vs Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“

kovo 23 d., 17:00 val.

„TopSport“ Lietuvos tinklinio I lyga: Alytaus „Dzūkija“ vs Klaipėdos universitetas

kovo 23 d., 15:00 val.

„TopSport“ Lietuvos tinklinio I lyga: Klaipėdos universitetas vs Joniškio „Joniškio baldai ‒ Vidrena“

kovo 23 d., 12:00 val.

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs Šilalės „Lūšis“

kovo 22 d., 20:00 val.

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs LCC tarptautinis universitetas

kovo 01 d., 19:45 val.

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs Raseinių „Raseiniai“

vasario 22 d., 20:00 val.

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs Panevėžio „Bangenė – Aivera“

vasario 15 d., 20:00 val.

Lietuvos tinklinio čempionatas: Klaipėdos „Amber Queen“ vs Kauno „RIO-Startas“

vasario 09 d., 17:30 val.

Lietuvos tinklinio čempionatas: Kauno „RIO-Startas“ vs Šiaulių „Elga – Master Idea – SC Dubysa“

vasario 03 d., 13:00 val.

Lietuvos tinklinio čempionatas: Kauno „RIO-Startas“ vs Klaipėdos „Amber Queen“

sausio 20 d., 13:00 val.

Regionų krepšinio lyga: Kauno r. „Omega“ vs Tauragės „Fortūna – Agava“

sausio 11 d., 20:00 val.